Vieta, kur gimsta
unikalūs fondai

Apie mus

Victory funds – tai vieta, kur gimsta unikalūs fondai. Anksčiau investuoti į fondus, ypač nekilnojamojo turto, galėjo sau leisti tik labai turtingi žmonės. Mes tai keičiame. Norime suteikti galimybę kiekvienam suprasti, kas yra fondai, o supratus, į juos investuoti. Keliame sau pačius aukščiausius standartus, nes esame atsakingi už Jūsų pinigus. Mūsų kuriami fondai kaip vaikai, mes juos labai griežtai kontroliuojame, bet kartu mylime ir jais rūpinamės. Susipažinkime. 

Patirtis

Mūsų valdomi nekilnojamojo turto fondai kuria galimybę kiekvienam įsigyti gabalėlį nekilnojamojo turto. Pastate, į kurį jūs investuosite, gali būti ne tik biurai ar butai, bet ir mokykla, ir vaikų darželis ir netgi ministerija. Ieškome unikalių sprendimų ir juos siūlome Jums.

> 3m.

Sėkmingo investicijų valdymo

> 20%*

Vidutinė metinė grąža sugeneruota mūsų investuotojams (ROE)

> 56 000 kv.m.

Pelningai invesuota ir šiuo metu investuojama vystomo ploto

> €21m

Victory Funds valdomo turto
* Jei fondas / investicinė bendrovė dar neuždarytas – numatoma maksimali metinė grąža

Mūsų darbo principai

Žmogiškumas

Mes girdime kiekvieną, esame atviri ir prieinami. Mes rūpinamės investicijomis, nes tą išmanome geriausiai.

Energija

Veikiame tikslingai ir greitai. Esame energingi ir Siekiame maksimalaus rezultato.

Disciplina

Mes taikome aukščiausius standartus savo veiklai. Mes tikime nepriekaištingos reputacijos galia.

Fondai

UAB „Celijus"

Celijus – (UIISI UAB,,Celijus) Lietuvos banko valdybos pritarimą veikti kaip investicinė bendrovė pagal Informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą gavo 2017 metų kovo 2 dieną. Šiuo metu Celijus valdo gyvenamojo turto objektus Vilniuje ir Kaune.

UAB „Victory Development I"

Victory Development I – (UIISI UAB ,,Victory Development I’’) Lietuvos banko valdybos pritarimą veikti kaip investicinė bendrovė pagal Informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą gavo 2020 metų sausį 13 dieną. Šiuo metu Victory Development I valdo objektą Kaune.

UAB „Victory Development II"

Victory Development II – (UIISI UAB ,,Victory Development II’’) Lietuvos banko valdybos pritarimą veikti kaip investicinė bendrovė pagal Informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą gavo 2020 metų kovo 23 dieną. Šiuo metu Victory Development II valdo objektą Vilniuje.

„Citus development fund“

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Mūsų veiklos priežiūra

Mes veikiame pagal Lietuvos Banko išduotą valdymo įmonės veiklos licenciją.

Turite klausimų?